INVEGO on Eesti juhtivaid terviklike elukeskkondade loojaid, kes on viimastel aastatel rajanud kodusid Tallinnas ja selle lähiümbruses üle 1150 perele. Invego arendused ja kodud on oma uuenduslike lahenduste ning tipptasemel Eesti arhitektuuriga ajas väärtust koguvad investeeringud. Invego mahukaimateks arendusteks on hiljuti valminud Tiskreoja, Vana-Peetri ja Tabasalu Kodu ning täna töös olevad Luccaranna ja Uus-Järveküla elurajoonid.

Usalda kogenud tegijat

Kogemus

Alates aastast 2009

Arendatud

enam kui 1000 kodu

Arendatud

150 000 m2

Meeskond

17 oma ala eksperti

Projektide kogumaht

300 000 m2

Tegutseme turgudel

Eesti, Läti, Portugal

Hästi restaureeritud muinsuskaitsealane hoone

Staapli 10
nominatsioon (2021)

Aasta betoonehitis

Suur-Patarei 13
nominatsioon (2020)

Arhitektuuripreemia nominent

Nova Maja
nominatsioon (2018)

Garantii 5 aastat

Kõik Keila Pargikodude uued omanikud saavad Invego poolt kodule kaasa ka 5-aastase ehitusgarantii, mis pakub veelgi suuremat meelerahu. “Teame, et kodu ostmine on tähtis otsus ja paljude jaoks ka üks suuremaid ning pikemaajalisi investeeringuid elus. 5-aastane ehitusgarantii kehtib kõigele, mis on ostes ühes korteris, alustades ventilatsioonisüsteemidest ja kütteseadmetest ning lõpetades parketi või segistitega,” kinnitab Invego müügijuht.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta
Lisainfo
Developed by Reaktiiv