Hoonete tehniline kirjeldus

Fassaad

Välisseinad on soojustatud ja kaetud laudisega ning fassaadi plaadiga vastavalt arhitektuursele lahendusele. Fassaadis on kasutatud hoone ilmestamiseks erinevaid dekoratiivseid elemente. 

Konstruktsioonid

Maja seinad laotakse plokkidest. Korterite vahelised seinad samuti plokkidest. Kõik korterite vahelised siseseinad on suurema helikindluse tagamiseks laotud 240mm paksustest õõnesplokkidest, mis silekrohvitakse ja värvitakse. Šahtide seinad on laotud plokkidest mis on korteri poolt silekrohvitud ja värvitud. Korterite siseseinad teostatakse metallkarkassil kipsplaatseintena, mis pahteldatakse ja värvitakse.

Vahelaed on monteeritavatest õõnespaneelidest sammumüraisolatsiooni ja betoonist tasandusvaluga.

Katus ja katuseterrassid on soojustatud lamekatused, kaetud rullmaterjaliga.

Trepikojad

Trepikojas on lift. Trepikoja viimase korruse laes asub suitsueemaldusluuk koos juurdepääsu redeliga. 

Panipaigad asuvad korrustel. 

Energiatõhusus

Hoone energiaklass on A.

Aknad

Majal on pvc-raamides aknad. Aknad on kolmekordse klaaspaketiga. Igas toas on vähemalt üks aken, mis on avatav tuulutusasendisse. Rõdule/terrassile pääsu aknad on pöördavatavad. 

2.k terrassile pääsu akende ülemine tasapind on kõrvalseina omadest ca 130 mm kõrgemal.

Terrassid ja rõdud

Esimese korruse korteritel on maapinnale toetuvad piireteta terrassid. Teise korruse korteritel on esimese korruse katuslaele toetuvad terrassid. Kõikidel korteritel on rõdu. Ülemiste korruste rõdu ja terrassi piirdeks on arhitektuuri sobituv piire.

Rõdudele on ettenähtud hädaväljapääsuks luukredelid. 

Küte ja ventilatsioon

Kortermajade soojusallikaks on kaugküttevõrk, mis tagab hoonele kütte ja sooja vee. Soojakandjaks korterites on vesipõrandaküte.

Kõikides korterites on korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon, köögi kubu väljatõmme on läbi agregaadi.

Elektripaigaldis ja valgustus

Teostatakse hoone sisene elektrikaabeldus, paigaldatakse lülitid ja pistikud vastavalt korteri planeeringule.

Teostatakse CAT6 andmesidekaabeldus arvestusega, et korteri ostja liitub teenuse pakkujaga. Korteritesse rajatakse keskne fonosüsteem trepikoja välisukse avamiseks.

Valgustite kohtadele tuuakse valgustuse paigaldamiseks toiteotsad. 

Viimistlus

Eluruumide seinad ja laed värvitakse, vannitubade seinad kaetakse keraamiliste plaatidega ja/või värvitakse vastavalt arhitektuursele projektile. Eluruumide, majapidamisruumide ja esikute põrandate viimistluseks kasutatakse spoonparketti. Tualettruumides ja vannitubades kaetakse põrandad keraamiliste plaatidega. 

*Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta
Lisainfo
Developed by Reaktiiv